Demar Exclusive Villa

Βασικές ανέσεις

  • 160 μ²
  • 4 υπνοδωμάτια
  • 4 μπάνια

Τοποθεσία

    Η Demar Exclusive Villa Πλακιάς έχει εκλεκτή τοποθεσία, και διαθέτει βεράντα και πισίνα υπερχείλισης.

    Η βίλα με 4 υπνοδωμάτια απέχει περίπου 3 χλμ. από θρησκευτικούς χώρους, όπως Μονή Πίσω Πρέβελη.

    Οι παροχές μπάνιου επίσης περιλαμβάνουν ντους roll in, ξεχωριστή τουαλέτα και νιπτήρα. Υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες για την άνεση των επισκεπτών.

    Η πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα διαθέτει παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο. Ο σταθμός λεωφορείων Leukogia, που βρίσκεται 650 μέτρα από αυτή τη βίλα με 4 μπάνια, παρέχει εναλλακτικές λύσεις μεταφοράς στην περιοχή.

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:59
    Check-out: από 06:00 έως 11:00
    Αριθμός αδείας00001242719

    Δωμάτια στο Demar Exclusive Villa Πλακιάς

    Οι παροχές μπάνιου επίσης περιλαμβάνουν ντους roll in, ξεχωριστή τουαλέτα και νιπτήρα. Υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες για την άνεση των επισκεπτών.

    Άφιξη
    Αναχώρηση
    Επισκέπτες
    2 επισκέπτες

    Ενήλικες:

    2

    Παιδιά:

    0
    Demar Exclusive Villa Πλακιάς Εξωτερικό φωτογραφία Demar Exclusive Villa Πλακιάς Ορίζοντας φωτογραφία Demar Exclusive Villa Πλακιάς Ορίζοντας φωτογραφία Demar Exclusive Villa Πλακιάς Ορίζοντας φωτογραφία Demar Exclusive Villa Πλακιάς Ανέσεις φωτογραφία Demar Exclusive Villa Πλακιάς Ανέσεις φωτογραφία Demar Exclusive Villa Πλακιάς Ανέσεις φωτογραφία Demar Exclusive Villa Πλακιάς Ανέσεις φωτογραφία Demar Exclusive Villa Πλακιάς Εξωτερικό φωτογραφία Demar Exclusive Villa Πλακιάς Ανέσεις φωτογραφία
    Βίλα deluxe

    Μέγεθος: 160 μ²

    Τύπος κρεβατιού: 2 King Size Beds

    Περισσότερες πληροφορίες +

    Η τοποθεσία του Demar Exclusive Villa Πλακιάς

    Αξιοθέατα
    Καταπληκτικά εστιατόρια
    Μεταφορά

    Τα σχόλια των πελατών του Demar Exclusive Villa Πλακιάς

    Εδώ θα βρείτε σχόλια που δημοσίευσαν οι χρήστες μας σ' αυτόν τον ιστότοπο

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.

    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Προσπαθήστε ξανά.

    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Νόμισμα
    • USD Δολάριο ΗΠΑ
    • EUR Ευρώ
    • GBP Λίρα στερλίνα
    • AUD Δολάριο Αυστραλίας
    • CAD Δολάριο Καναδά
    • BRL Ρεάλ Βραζιλίας
    • CNY Γουάν Κίνας
    • CZK Κορόνα Τσεχίας
    • DKK Κορόνα Δανίας
    • HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ
    • ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ
    • JPY Γεν Ιαπωνίας
    • MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας
    • NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας
    • NOK Κορόνα Νορβηγίας
    • PLN Ζλότι Πολωνίας
    • RON Νέο λέου Ρουμανίας
    • RUB Ρούβλι Ρωσίας
    • SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας
    • SGD Δολάριο Σιγκαπούρης
    • ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής
    • KRW Νοτιοκορεατικό γουόν
    • SEK Κορόνα Σουηδίας
    • CHF Ελβετικό φράγκο
    • TRY Τουρκική λίρα
    • UAH Χρίβνια Ουκρανίας
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Μπατ Ταϊλάνδης
    Επιλογή γλώσσας
    Δείτε τις καλύτερες διαθέσιμες προσφορές
    Εισάγετε ημερομηνίες για να δείτε τις τιμές
    Άφιξη
    Αναχώρηση
    Επισκέπτες
    2 επισκέπτες

    Ενήλικες:

    2

    Παιδιά:

    0
    Demar Exclusive Villa Πλακιάς